Kerstman slee rijden afdaalt in chaos as 'Misbruik' yobs spit, zweer en Gooi blikjes at vrijwilligers

door Super User
Ze probeerden ook geld te stelen en snoepten diegenen die hun tijd opgaven. Rebellerende kinderen hebben oproer veroorzaakt na spugen, vloeken en gooien van blikjes bij vrijwilligers tijdens een kerstslee optocht. Als onderdeel van de jaarlijkse vieringen organiseerde Bridlington Round Table een feestelijk evenement waarbij Father Christmas de badplaats bezocht en geschenken aan jongeren gaf.

De magische gebeurtenis werd echter "verwend" door weerbarstige jongeren die zich bezighielden met gedrag dat woensdagavond een wolk over de zaak gooide.

. Een verklaring op de Facebook-pagina van de groep bekritiseerde de minderheid vanwege hun 'stompzinnigheid', waarbij sommige kinderen zelfs geld probeerden te stelen en vrijwilligers 's nachts afsnoepen.Het zei: "Dank aan iedereen die de kerstman vanavond kwam bezoeken." Helaas was de nacht tegen het einde verpest. Het is onaanvaardbaar en ook niet menselijk gedrag om blikjes naar onze vrijwilligers te gooien, en het is ook niet om te spugen, te zweren en te proberen geld te stelen en onze vrijwilligers te verjagen; vooral van de kinderen die het bovenstaande begaan. "Onze vrijwilligers doen dit niet om op de een of andere manier misbruikt te worden en verwachten het ook zeker niet." Als we onze kinderen voor hun veiligheid in de auto moeten stoppen, is het een slechte dag. " De Ronde Tafel zei dat als hetzelfde gedrag opnieuw wordt opgemerkt als Santa vanavond terugkeert, het laatste deel van de route moet worden afgesneden.

De groep zei: "We waarderen dat ze in de minderheid zijn en het zou zonde zijn als alle dankbare mensen het bezoek van de Kerstman moesten missen vanwege de stompzinnigheid van een paar." In het bericht hebben een aantal mensen de groep gesteund, waarbij gebruikers van sociale media de verantwoordelijken hebben beschoten als "egoïstisch", "walgelijk" en "lowlife ****".

Verlof jouw opmerkingen

Comments

  • Geen reacties gevonden